Послуги

Послуга 1
Виготовлення землевпорядної документації (проекти землеустрою, технічна документація)

Документація із землеустрою (землевпорядна документація) - затверджені в установленому порядку текстові та графічні матеріали, якими регулюється використання та охорона земель державної, комунальної та приватної власності, а також матеріали обстеження і розвідування земель, авторського нагляду за виконанням проектів тощо;

Документація із землеустрою розробляється у вигляді схеми, проекту, робочого проекту або технічної документації.

Послуга 3
Поділ та об'єднання земельної ділянки

Наші громадяни доволі часто виявляють бажання обє'днати чи поділити земельну ділянку, але звісно виникає ряд запитань: куди  ж звернутися:? з чого розпочати? які документи потрібні? А якщо власників декілька? Для вирішення такого роду питань існують землевпорядні організації. 

Важливо! Виконавцем робіт у обраній Вами землевпорядній організації може бути лише особа, котра має сертифікат інженера-землевпорядника, таким є ФОП Литвак О.М. 

Без наявності такого сертифікату технічна документація не буде дійсною і земельна ділянка не пройде державну реєстрацію. Звернувшись до нас, Ви зможете швидко та за помірну плату, отримати технічну документацію щодо поділу та об'єднання земельної ділянки.

Послуга 5
Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці

Кадастровий номер земельної ділянки – це унікальний на території України код, який присвоюється кожній земельній ділянці з метою її ідентифікації і залишається незмінним протягом усього часу існування земельної ділянки як єдиного цілого.Кадастрові номери присвоюються земельним ділянкам усіх форм власності. При переході прав на земельну ділянку від одного власника до іншого кадастровий номер земельної ділянки залишається без змін.

ФОП Литвак О.М. розробляє технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Послуга 2
Винесення в натуру меж земельної ділянки

Межі земельної ділянки в натурі (на місцевості) закріплюються межовими знаками.

Межа земельної ділянки - сукупність ліній, що утворюють замкнений контур і розмежовують земельні ділянки.

Межовий знак - спеціальний знак встановленого зразка, яким закріплюється місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Кожний межовий знак має номер, що не повторюється на всій території України, та складається з десяти символів.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розробленої та затвердженої:
- технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
- технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок;
- проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розроблення технічної документації із землеустрою та послуги щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) надають землевпорядні компанії, що мають відповідну ліцензію на виконання землевпорядних робіт, таким є ФОП  Литвак О.М. 

Послуга 4 Реєстрація права власності на земельну ділянку

Оформлення права власності на земельну ділянку зазнало певних змін в законодавсті України. Якщо згадати, то до 2013 року право власності на землю підтверджувалось державним актом про право власності на земельну ділянку, який можна було отримати в місцевому органі Держкомзему. На сьогоднішній день порядок реєстрації права на земельну ділянку зазанала певних змін, згідно чинного законодавста. Процедура доволі заплутана та покроково складна.  У ФОП Литвак О.М. ви зможете отримати  експрес -  консультацію, щодо питань порядку звернень, напрямку та документів, які потрібно для реєстрації права власності на земельну ділянку, а також здійснення супроводу документації.  

Також ФОП Литвак О. М.  має великий досвід, технічні можливості та відповідних спеціалістів для  здійснення всіх видів робіт з метою реєстрації права власності на земельні ділянки в Державному реєстрі речових прав.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now